Nyrstar Türkiye Temsilcisi
SEMİNER ZAMAKTAN NASIL PARA KAZANILIR?

Nyrstar, 2007 yılında zamak alaşımlarını literatüre ve ticarete kazandıran Umicore ve Zinifex firmalarının birleşmesi ile oluşan bir firmadır. Başta Amerika olmak üzere Dünya'nın çeşitli yerlerinde kendilerine ait olan madenlerden elde ettikleri cevherleri Dünya'nın farklı yerlerinde(Belçika/Balen, Belçika/Overpelt, Fransa/Auby,Hollanda/Budel, Avustralya/Port Pirie, ABD/Clarksville) kurulu olan fabrikalarında işleyerek dünyadaki en yüksek kapasitede saf çinko (yılda 1 000 000 ton saf çinko) buna bağlı olarak da zamak alaşımlarının üretimini gerçekleştirmektedirler.


Nyrstar firması, iş tanımını kaliteli hammadde üretimini sürekli ve miktar sınırlaması koymadan müşteriye sunmayla sınırlandırmamış; uluslararası platformlarda müşterileri ile işbirliği yaparak müşterisini rakipleri içerisinde her zaman ileri bir konumda olmasına yönelik teknik destek eğitimleri sunmak olarak genişletmiştir.


Bu kapsamda, 24 Ekim 2013 tarihinde İstanbul Holiday Inn (ekte davetiyesini bulabilirsiniz) otelinde bir seminer düzenlenecektir. Bu seminer vasıtasıyla kalıp tasarımı ve döküm prosesinde sıkça karşılaşılan sorular tartışılacak, nihai üründe gözlemlenen hatalar sebepleri ve çözüm önerileri sunulacaktır. Firmanızdan katılımın da yararlı olacağına inandığımız bu seminere katılım göstermek isterseniz, en kısa zamanda tarafımıza geri dönüş yapmanızı rica ederiz.

Galtek iletişim
Galtek Galvano Kimyasalları 2011 Tüm Hakları Saklıdır well done iso kalite belgesi
Web Tasarım :webtasarlar.net web tasarım, yazılım,