Nyrstar Türkiye Temsilcisi
KURUMSAL
ORGANİZASYON

Galtek Galvano Kimyasalları San. Tic. Ltd. Şti. sahip olduğu ve giderek artan geniş müşteri yelpazesine 1998 yılından beri sektörde sergilemiş olduğu titiz ve profesyonel hizmeti sonucu ulaşmıştır.

2003 yılından beri dünya çinko üretim liderlerinden biri olan Umicore firmasının Türkiye’de zamak satışı konusunda yetkili tek distribütörü olarak görev alan firmamız, yaptığı çalışmalar sonucu zamak’ın piyasada tüketimini arttırmakla kalmamış, üretilen ürünlerin kalitesini arttırmak ve üretim sırasında çıkabilecek problemlere çözüm aramak için de teknik servis sunarak müşteriyle arasında oluşan ticari ilişkilerinde güven ve sürekliliği sağlamıştır.

2007 yılında, Global ölçekte ivmelenen çinko tüketimiyle orantılı olarak aynı kalitede fakat daha yüksek miktarda cevap verebilmek için Umicore firması bir Avusturalya firması olan Zinifex’le yaptığı anlaşma sonucu Nyrstar adıyla hizmet vermeye karar vermiştir. Bu oluşumun pozitif etkisi ise firmamızın aynı özen ve titizlikle çalışabileceği müşteri sayısının artması olmuştur. Böylece yapılan seminerler, sağlanan teknik servis, sunulan kaliteli ve sabit kompozisyondaki zamak ürünleri ile otomotiv, dekorasyon, elektronik sanayi ile ilgilenen firmalar başta olmak üzere spor aletleri, bina yapı aletleri, giyim ve aksesuar üretimi yapan her kuruluşa hizmet verilmektedir.

Ayrıca Alkali çinko kaplama kimyasalları ve pasivasyonlar üzerine Dünya üzerinde bir isim haline gelmiş olan Pavco’nun Türkiye ve OrtaDoğu’daki tek yetkili distribütörü olan Galtek Galvano Kimyasalları; elektrolitik çinko, (siyanürsüz alkali/asidik, siyanürlü) kaplama kimyasallarının yanı sıra alaşım kaplama kimyasalları(alkali Zn-Ni,Zn-Fe; asidik Zn-Ni), kromatlama kimyasalları(kromsuz kromatlama kimyasalının yanı sıra trivalent kromatlama kimyasalları) ve pasivasyon kimyasallarını da satmaktadır. Her türlü kaplama üzerine uygulanabilen ve korozyon testine büyük etkisi olan elektroforetik lak kaplama ve kimyasallarının satışı üzerine 1998 yılından beri sahip olduğumuz satış ve teknik hizmet tecrübemizle de sektörde önemli bir yere sahip olan firmamız LVH Coatings, İngiltere menşeyli ürünleri satmaktadır.

Galtek Galvano Kimyasalları 2011 Tüm Hakları Saklıdır well done iso kalite belgesi
Web Tasarım :webtasarlar.net web tasarım, yazılım,